Polecane książki

Często dostaję pytania odnośnie tytułów książek, z którymi warto się zapoznać, więc wychodzę naprzeciw z tą skromną listą. Będę ją aktualizował i uzupełniał pozycje oraz opisy, ale póki co lepsza taka niż żadna 🙂

Polecane książki z zakresu Totalnej Biologii:

 • Roberto Barnai – Biologika Atlas Organów – droga, ale warta swojej ceny. Najlepsza pozycja na rynku jesli chodzi o Medycynę Germańską. Jeśli ktoś poważnie myśli o nauce Totalnej Biologii, to jest to obowiązkowy zakup. Nie widziałem lepszej książki pod kątem merytorycznym. Mamy tam opis 5 praw natury oraz wszystkich tkanek przypisanych do konkretnych listków zarodkowych. Jedyny minus to niestety topografia i czasami ciężko się ją czyta.
 • Patrick Obissier – Zrozum swoje choroby – Dekodowanie Biologiczne – polecam szczególnie początkującym, którzy są zieloni w temacie.
 • Christian Fleche – Twoje ciało wie, jak cię wyleczyć – kolejna, którą bardzo polecam na początek, ale już bardziej konkretna,  też dla zaawansowanych
 • Gilbert Renaud – Recall Healing – leksykon, spis chorób z objaśnieniami, cena ok 200zł
 • Rainer Kroner – Uzdrawianie BioLogią – do nauki dla osób, które już poważnie myślą o TB, książka skupiona na Medycynie Germańskiej.
 • Gerard Athias – Programy rodzinne Twoich chorób (3 tomy) – trochę zawiła, ale fajnie się czyta, jeśli mamy już jako takie pojęcie w temacie + „Ciało punkt po punkcie” – to już szczegółowa książka opisująca poszczególne meridiany i miejsca w ciele.
 • Mark Wolynn – Nie zaczęło się od Ciebie – świetnie napisana, dobrze i łatwo się czyta. Sporo ćwiczeń do pracy własnej, także dobra pozycja dla samouków. Skupiona przede wszystkim na dziedziczeniu konfliktów razem z opisami jak działają mechanizmy przekazywania wspomnień.
 • Anne Ancelin Schutzenberger – Tajemnice Przodków – jak nazwa wskazuje, książka skupia się na przodkach. Porusza istotne kwestie dotyczące dziedziczenia chorób, konfliktów oraz wpływu drzewa genealogicznego na nasze życie.
 • Anne Ancelin Schutzenberger – Psychogenealogia w Praktyce – podobna do poprzedniego tytułu, ale poznajemy więcej aspektów praktycznych i idziemy głębiej.
 • Robyn Fernance – Narodzić się – jak poród wpływa na nasze życie i co z tym zrobić. Dużo opisów różnego rodzaju porodów jak np. cesarskie cięcie, poród szybki, łatwy, kleszczowy i wiele wiele innych. Pozycja obowiązkowa!
 • Rupert Sheldrake – Nowa Biologia – trochę poza tematem, ale też warto przeczytać.
 • Bruce Lipton – Biologia przekonań – o wpływie myśli i przekonań na pracę naszego organizmu. Zdecydowanie polecam tym, którzy potrzebują “dowodów naukowych” 🙂 – dla leniwych jest streszczenie książki w formie wykładu autora -> https://www.youtube.com/watch?v=qy29WIZxUOU
 • 5 praw natury. Film wprowadzający do Medycyny Germańskiej -> https://www.youtube.com/watch?v=d-nS_vEOliA

 

Od kilku lat pracuję metodą Totalnej Biologii. Fascynuje mnie to, jak bardzo jest ona precyzyjna i logiczna oraz jak poprzez zrozumienie przyczyn powstawania chorób i negatywnych wzorców z łatwością można się od nich uwolnić. W tym celu stosuję moją autorską metodę pracy łącząc przede wszystkim Totalną Biologię i Psychogenealogię oraz Medycynę Germańską z EFT, elementami hipnozy, Radykalnego Wybaczania oraz pracy z Wewnętrznym Dzieckiem. Więcej informacji na mój temat w zakładce "o mnie". W celu umówienia się na konsultację, wystarczy wysłać maila na kontakt@totalnabiologia.com.pl

Dodaj komentarz:

Twój e-mail nie zostanie opublikowany.