Polecane książki

Często dostaję pytania odnośnie tytułów książek, z którymi warto się zapoznać, więc wychodzę naprzeciw z tą skromną listą. Będę ją aktualizował i uzupełniał pozycje oraz opisy, ale póki co lepsza taka niż żadna 🙂

Polecane książki z zakresu Totalnej Biologii:

  • Patrick Obissier – Zrozum swoje choroby – Dekodowanie Biologiczne – polecam szczególnie początkującym, którzy są zieloni w temacie.
  • Christian Fleche – Twoje ciało wie, jak cię wyleczyć – kolejna, którą bardzo polecam na początek, ale już bardziej konkretna,  też dla zaawansowanych
  • Gilbert Renaud – Recall Healing – leksykon, spis chorób z objaśnieniami, cena ok 200zł
  • Rainer Kroner – Uzdrawianie BioLogią – do nauki dla osób, które już poważnie myślą o TB, książka skupiona na Medycynie Germańskiej.
  • Gerard Athias – Programy rodzinne Twoich chorób (3 tomy) – trochę zawiła, ale fajnie się czyta, jeśli mamy już jako takie pojęcie w temacie + „Ciało punkt po punkcie” – to już szczegółowa książka opisująca poszczególne meridiany i miejsca w ciele.
  • Anne Ancelin Schutzenberger – Tajemnice Przodków – jak nazwa wskazuje, książka skupia się na przodkach. Porusza istotne kwestie dotyczące dziedziczenia chorób, konfliktów oraz wpływu drzewa genealogicznego na nasze życie.
  • Rupert Sheldrake – Nowa Biologia – trochę poza tematem, ale też warto przeczytać.
  • Bruce Lipton – Biologia przekonań – o wpływie myśli i przekonań na pracę naszego organizmu. Zdecydowanie polecam tym, którzy potrzebują “dowodów naukowych” 🙂 – dla leniwych jest streszczenie książki w formie wykładu autora -> https://www.youtube.com/watch?v=qy29WIZxUOU
  • 5 praw natury. Film wprowadzający do Medycyny Germańskiej -> https://www.youtube.com/watch?v=d-nS_vEOliA

 

Od kilku lat pracuję metodą Totalnej Biologii. Fascynuje mnie to, jak bardzo jest ona precyzyjna i logiczna oraz jak poprzez zrozumienie przyczyn powstawania chorób i negatywnych wzorców z łatwością można się od nich uwolnić. W tym celu stosuję moją autorską metodę łącząc elementy Radykalnego Wybaczania oraz pracy z Wewnętrznym Dzieckiem. Więcej informacji na mój temat w zakładce „o mnie”.
W celu umówienia się na konsultację, wystarczy wysłać maila na kontakt@totalnabiologia.com.pl

Leave a reply:

Your email address will not be published.

five × three =

Site Footer